wtorek, 19 kwietnia 2016

MISTRZYNI POLSKI FULL CONTACT ORAZ TYTUŁ NAJLEPSZEJ ZAWODNICZKI TRAFIA DO ZIELONEJ GÓRY !

W dniach 16-17.04.2016r. odbyły się Mistrzostwa Polski Kickboxingu formuły Full contact Seniorów oraz Juniorów w Piotrkowie Trybunalskim.
W tegorocznych Mistrzostwach wzięło udział 203 zawodników z 58 klubów. Emocji nie brakowało wśród kibiców oraz w ringu !!

dekoracja kat.wagowej -60 kg MP FC 2016r.

walka finałowa
Skf Boksing Zielona Góra reprezentowało dwoje zawodników Adam Grześkowiak kat.wagowa -67 kg i "Ja" kat.wagowa -60 kg :).
Adam wrócił po 5-cio letniej przerwie w treningach. Jednak wielkiego znaczenia ta przerwa nie miała, gdyż rozprawił się z najlepszymi zawodnikami tej wagi Jakubem Pokusą oraz Piotrem Odważnym wysoko na punkty, po bardzo zaciętych i emocjonujących  pojedynkach został Mistrzem Polski Full contact dostając się do kadry.

pamiątkowe zdjęcie z legendą Full Contactu Markiem Piotrowskim

Ja w swojej kategorii wagowej -60 kg miałam 6 przeciwniczek. Podczas losowania dostałam wolny los do półfinału. w półfinale zmierzyłam się z zawodniczka KS X Fight Piaseczno Kamilą Hermanowską, która po mocnych kopnięciach, ciosach została dwa razy wyliczona przez sędziego. Po drugiej rundzie została poddana przez narożnik. W walce finałowej zawalczyłam z przeciwniczką z UKS EVAN Nowy Sącz Klaudią Cichoń z którą wygrałam bardzo wysoko na punkty. Zostałam Mistrzynią Polski Full Contact Seniorów. Zespół sędziowski oraz trenerzy kadrowi wyróżnili mnie Najlepsza Zawodniczką Mistrzostw Polski. Otrzymałam Puchar oraz nagrody rzeczowe.

Podczas finałów mieliśmy zaszczyt gościć Marka Piotrowskiego legendę Polskiego Full Contactu!

Podczas tego roku będziemy się przygotowywać do Pucharu Świata na Węgrzech w maju , Pucharu Świata w Rimini oraz Mistrzostw Europy w Grecji.

pamiątkowe zdjęcie najlepsi zawodnicy Mistrzostw Polski.