wtorek, 6 października 2015

SCANDINAVIAN OPEN- otwarty puchar Europy. Posypały się medale!

W dniach 02.10-03.10.2015 r. odbył się Puchar Europy w Norwegi.Walczyły formuły Full contact w której startowała nasza reprezentacja oraz następujące kick-light,light contact oraz semi- contact Skład turnieju gościł najlepszych zawodników na świecie ze ścisłej top czołówki.

pamiątkowe zdjęcie z kadra full contact

Skład naszej kadry liczył 11 osób, zdobyliśmy następujące medale :

Złoci medaliści :

Karolina Mośko (-48 kg) w pierwszej rundzie finału ciężko znokautowała Turczynkę kopnieciem obrotowym na brzuch.
Wanesa Nogaj (+70 kg) w finałowej walce zmierzyła się z węgierską Mistrzynią Europy Boglarką Brunner 3:0.
Wojciech Peryt (-54 kg) finał z Norwegiem zwycięzył werdyktem 3:0
Robert Krasoń (-75 kg) w finale wygrał na punkty z Norwegiem 3:0
Mateusz Kubiszyn (-86 kg) w finale przez RSC w 2 rundzie wygrał z Norwegiem i został uznany za najlepszego zawodnika turnieju

Emilia Czerwińska

Co do mojej walki po raz kolejny spotkałam się z najlepszą zawodniczką na świecie, która obecnie króluje w mojej wadze-60kg (myśle ,że waga ma najwyższy poziom wśród żeńskiej ) Jenna Puurunen, Finlandka.Obecną Mistrzynią Europy,Zdobywczynią Pucharu Świata i olimpijską bokserką.
walka scandinavian open

Stoczyłam z nią twardy pojedynek w półdystansie.W pierwszej rundzie miałam nieznaczne prowadzenie jednak zdrowie podupadło i nie miałam tyle sił co zazwyczaj by doprowadzić to do końca, wiele czynników miało na to wpływ ale nie będę się wybielać po prostu przegrałam na punkty. Jedno jest pewne, to to,że muszę być w pełni sił by ja pokonać i przełamać jej szczelną gardę :).Był to start kontrolny przed Mistrzostwami Świata. Bierzemy się do pracy dalej :) Zapraszam do obejrzenia walki poniżej.