wtorek, 7 października 2014

Kobiety wolą ZŁOTO !! a nie brąz. MISTRZOSTWO POLSKI ZDOBYTE !!

Bogumił Połoński, boks, Emilia Czerwińska, Full Contact, Gumzamet, kickboxing, kurzętnik, mistrzyni, Olimp, Orange Gym, SKF Boksing Zielona Góra
dekoracja Emili Czerwińskiej MP FC

W dniach 3-5.10 2014 r. zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Full Contact Seniorów i Kobiet w Kurzętniku.

SKF Boksing przywiózł do Zielonej Góry w sumie 4 medale.
Ja po wolnym losie zawalczyłam w finale z przeciwniczką KS Nadstal. Cała walka rozgrywała się pod moje dyktando. Przeciwniczka została dwa razy liczona po kopnięciach frontalnych na głowę. Jednak walka odbyła się do końca wszystkich rund 3x2min. Wygrałam bardzo wysoko na punkty. Zostałam Mistrzynią Polski Kobiet w kategorii wagowej - 60 kg !!. Walka była na tyle widowiskowa, że sędziowie uznali mnie Najlepszą Zawodniczką Mistrzostw co mnie niesamowicie zdziwiło ale za to ogromnie ucieszyło.W prezencie otrzymałam nagrody rzeczowe oraz puchar. Także wywalczyłam sobie pewne miejsce na wyjazd do Hiszpańskiego Bilbao, 18-26 październik 2014 r. na Mistrzostwa Europy Full Contact !!Z miejsca pragnę podziękować trenerom Bogumiłowi Połońskiemu oraz Przybyszowi Połońskiemu za prace jaką włożyli w przygotowania dla mnie. Dziękuję również sponsorom Orange Gym, Gumzanet oraz Olimp.

finałowa walka Emili Czerwińskiej

Mój trener oraz klubowi koledzy również spisali się bardzo dobrze i przywieźli następujące medale :

Bogumił Połoński   - Mistrz Polski Full Contact - ZŁOTO !!
Ewa Boś - V-ce Mistrz Polski Full Contact - SREBRO !!
Kacper Rychlikowski - BRĄZ !!
ekipa SKF BOKSING

Drużynowo SKF BOSKING zajął III m. co jest dużym wynikiem pomimo małego składu :)

Wielkie brawa należą się również dla mojej sparingpartnerki  Kingi Szlachcic, która wywalczyła Młodzieżowe Mistrzostwo Polski w Boksie  !!